YemekleGel'e nasıl restoran başvurusu yaparım?


YemekleGel'e kayıt olmak için ilk olarak aşağıda verilen linke tıklamalı ve açılan sayfada hesap türü seçimi yapmalısınız. YemekleGel restoranlara iki farklı çözüm sunmaktadır. Bunlar sabit ücretli üyelik ve komisyon üyelik dir. Üyelik seçiminin ardından karşınıza ön başvuru ekranı çıkacaktır. Burada yer alan boşluklara gerekli bilgileri kendinize göre doğru bir şekilde girmelisiniz. Tüm bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra "İleri" butonuna tıklayın. Eğer komisyon hesap seçimi gerçekleştirdiyseniz karşınıza "Başvurunuz alındı" şeklinde bir bildirim gelecektir.

Tüm işlemleri gerçekleştirdikten sonra herhangi bir ek işlem yapmanızda gereksinim bulunmamaktadır. Bu işlemlerin ardından YemekleGel Restoran destek ekibimiz sizler ile en geç 3 iş günü içerisinde sizler ile iletişime geçecek ve gerekli işlemler başlatılacaktır.

Not: Ücretli üyelik seçimi yapan restoranlar, seçimini gerçekleştirdiği pakette belirtilen tutarın ödemesini online ödeme veya EFT/Havale şeklinde gerçekleştirecek ve üyeliğini hızlı bir şekilde aktif hale getirecektir.


Haber bültenimize abone olun