MADDE-1
SÖZLEŞMENİN TARAFLARI

ARACI : YEMEKLEGEL BİLİŞİM SATICI: YEMEKLEGEL BİLİŞİM İLE ANLAŞMASI SAĞLANMIŞ ANLAŞMALI RESTORAN
ALICI: YEMEKLEGEL BİLİŞİM.’e ait www.yemeklegel.com sitesi üzerinden anlaşmalı restoranın eklemiş olduğu ürün/hizmet'i satın alan kullanıcılar.

MADDE-2
İş bu sözleşmenin konusu, alıcının, aracıya ait www.yemeklegel.com sitesinden, sözleşmede bahsi geçen nitelikleri haiz ve yine sözleşmede satış fiyatı belirtilen mal/hizmetin teslimi ve iadesi ile ilgili olarak 4077 sayılı tüketicilerin korunması hakkındaki kanun ve mesafeli sözleşmeler uygulama esas ve usulleri hakkında yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. Alıcı, satışta konu mal/hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatları ödeme şekli, teslimat koşulları vs. satışa konu mal/hizmet ile ilgili tüm ön bilgiler ve "cayma” hakkı konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri teyit ettiğini ve sonrasında mal/hizmeti sipariş verdiğini iş bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.

MADDE-3
Ürün Teslimi ve iade koşulları : Sadece www.yemeklegel.com adresi üzerinden ürün/hizmet satın alan müşterilerimiz için geçerlidir.

Ürün Teslimi

www.yemeklegel.com sitesi üzerinden yapılan siparişler Alıcı'ya, Satıcı tarafından 30-60 dakika içerisinde teslim edileceği beyan edilir.

MADDE-4
İADE ŞARTLARI

YEMEKLEGEL üzerinden verilen siparişler, Yemek statüsünde olması sebebi ile iade edilememektedir.
NOT: YemekleGel Satıcı ve Alıcının sisteminden faydalanmasını sağlayan bir aracı hizmet sağlayıcıdır.

Haber bültenimize abone olun